Logistická společnost Geis v květnu spustí provoz nového distribučního centra v areálu Ostrava Airport Multimodal Park v Mošnově.

„Nejnovějším zákazníkem, pro kterého nyní připravujeme a realizujeme komplexní projekt, je tradiční mezinárodní výrobce hraček, společnost Ravensburger. Jeho stávající skladové kapacity již dosahují maxima. V rámci strategie plánovaného růstu je řešením další distribuční centrum,“ uvedl Michal Martinovič, jednatel firmy Geis v Česku a na Slovensku.

Na ploše 7000 metrů čtverečních s celkovou kapacitou 11 000 paletových míst bude logistická společnost skladovat zboží a vychystávat paletové i balíkové objednávky pro B2B zákazníky Ravensburgeru z Česka, Rakouska, Polska, ale také skandinávských zemí, Mexika a Austrálie.

Německá společnost Ravensburger je známá především jako výrobce puzzle, zaměřuje se ale také na další druhy her a hraček. V Poličce na Svitavsku provozuje závod na výrobu produktů z kartonu, probíhá zde také konečná montáž mnoha her, dekorace umělých hmot, nachází se tu i vstřikovací lisovna.

Související