Dodavatel vysokozdvižných vozíků a intralogistických řešení v České republice Still ČR má nového jednatele. Stal se jím David Čepek, který je současné viceprezidentem Kion ITS EMEA Česká republika. Současně byl ve společnosti Still ČR jmenován do pozice head of sales and service Tomáš Hnízdil.

David Čepek vystudoval Univerzitu J. E. Purkyně, obor podniková ekonomie a management. Od roku 1999 pracuje také pro Linde Material Handling Česká republika, kde od roku 2003 působil v pozici ředitele servisu a později od roku 2019 v pozici jednatele.

„Ve své nové pozici budu dbát na to, abychom našim zákazníkům poskytovali kvalitní služby a navrhovali pro ně špičková intralogistická řešení,“ uvedl při svém jmenování David Čepek. „Určitě se budu soustředit na to, abychom zákazníkům přinesli co nejvíce benefitů z dnešních megatrendů, jako je digitalizace a automatizace.“

Tomáš Hnízdil vystudoval Fakultu strojní Technické univerzity Liberec. Ve společnosti Still ČR pracuje od roku 1998, kdy zde zakládal oddělení použité techniky a krátkodobých pronájmů. Od června 2019 pracoval na pozici obchodního ředitele.

„Budu usilovat o to, aby naši zákazníci byli ještě spokojenější, nejenom s našimi kvalitními vozíky, ale i s dalšími návaznými službami v oblasti intralogistiky a servisu,“ uvedl jako své priority Tomáš Hnízdil.

Společnost Still nabízí intralogistická řešení na míru a implementuje inteligentní kombinace vysokozdvižných vozíků, skladové technologie, softwaru a služeb. Firma má dlouhou historii, která začíná zakladatelem firmy Hanse Stillem, který se v roce 1920 pustil do podnikání. Do dnešní dne se Still stal celosvětově známou a silnou značkou.

Související