Za úspěchem automobilové společnosti stojí mimo jiné rozsáhlá logistická síť, která vyžaduje nejmodernější skladovací prostory v nejlepších lokalitách. Již v roce v roce 2016 se společnost přestěhovala do budovy na míru o rozloze 25 tisíc metrů čtverečních v Prologis Park Bratislava. Aktuálně se rozhodla výrazně rozšířit své prostory na stejném místě novou přístavbu s plochou 10 tisíc metrů čtverečních. Dlouhodobý pronájem rozšířené budovy by měl být zahájen ve 2. čtvrtletí roku 2023.

Rozšíření prostor pro BMW Group o 10 tisíc metrů čtverečních ukazuje expanzní potenciál, který mají logistické budovy vznikající na míru. Nové prostory nabídnou řadu personalizovaných prvků. Součástí stavby bude také společenská zóna, která má zvýšit spokojenost zaměstnanců na pracovišti. Mezi další řešení na míru pro BMW Group patří otevírací světlíky, osvětlené přístřešky, „jumbo doky“ nebo elektrické a datové instalace.

Související

Sociální zóna doplní sdílené prostory v bratislavském parku, jež společnost Prologis buduje v rámci iniciativy Parklife. Patří mezi ně například fotbalové hřiště, grilovací zóna, venkovní posilovna nebo přístřešky pro kola. Toto doplňkové vybavení posouvá hranice standardních služeb developera skladů a pomáhá zákazníkům oslovit a udržet pracovní sílu. 

„Těšíme se, až BMW Group plně využije náš nový projekt,“ řekl Jakub Randa, manažer pronájmu a zákaznické zkušenosti Prologis na Slovensku. „Toto rozšíření plochy je v souladu s naší filozofií poskytovat zákazníkům hodnotu nad rámec nemovitostí. Po dokončení bude moci přední automotive společnost využívat prostory, které aktivně podpoří wellbeing jejích zaměstnanců a zefektivní její provoz v parku.“

Související