Společnost Linde Material Handling, přední evropský výrobce manipulační techniky a pořadatel závodu, připravila pro fanoušky tohoto originálního sportu založeného na přesnosti manipulace s vozíky i letos disciplíny, které prověří preciznost a rychlost řidičů ještěrek.

Těšit se mohou také na pokus o rekord v rychlosti vhození basketbalového míče do koše pomocí skladového vozíku. Tři nejlepší řidiči z českého národního kola budou reprezentovat Českou republiku na mezinárodním mistrovství Stapler Cup 2013 v německém Aschaffenburgu.

Na fanoušky čeká pestrý program v podobě hudebního vystoupení skupiny Eddie Stoilow, budou si moci vyzkoušet jízdu na simulátoru Formule 1 a zúčastnit se nejrůznějších doprovodných soutěží. Dětští návštěvníci ocení skákací hrad a budou si moci užít den plný her a zábavy. Ještěrka Cupem bude provázet moderátor TV Prima Radek Šilhan.

Program:
08:00 Zahájení závodu, první jízdy
14:30 Pokus o světový rekord
15:00 Vystoupení skupiny Eddie Stoilow
16:00 Vyhlášení vítězů
16:30 Předpokládaný konec akce

Linde Ještěrka Cup 2013 se koná v sobotu 7. září 2013 od 8.00 do 16.30 hod. na parkovišti před O2 Arenou na Praze 9 (Českomoravská 2345/17). Akce je přístupná veřejnosti a je pro všechny účastníky zdarma.

Související