Cílem projektu je plně automatizovat příchozí a odchozí zprávy a splnit požadavky automobilek v oblasti dodacích listů a etiket. Přínosem bude úspora lidské práce, eliminace chyb a plné využití informačního systému SAP.

Společnost PMP PAL International se obrátila o pomoc při nastavení systému SAP na firmu Aimtec, která je dlouholetým lídrem na poli IT řešení v automobilovém průmyslu.

PMP PAL v současné době tento informační systém ve svém českém závodě u Prahy implementuje. Předmětem obchodního vztahu s firmou Aimtec je konzultace a nastavení dodavatelských konceptů v distribučním modulu SD. Jedná se o koncepty VDA 4902/4912 a 4939, pick up sheetů pro GM a CALDEL pro automobilku PSA. Zároveň proběhne konzultace k self-billingu.

V budoucnu se plánuje hlubší spolupráce obou firem v dalších oblastech podnikového informačního systému. Konkrétně se uvažuje o posunu v procesech vztahujících se k modulu PP (plánování výroby) a QM (kvalita).

Česká pobočka PMP PAL International sídlí v Klecanech u Prahy. Představuje jediný výrobní závod indického koncernu v Evropě. Firma vyrábí kompletní stěračové soupravy a ovládací systémy oken pro osobní automobily, užitková vozidla a malé stejnosměrné motory. Společnost dodává komponenty do automobilek Volkswagen, Škoda Auto, Fiat, Suzuki, Peugeot-Citroen a Volvo.

Související