CTPark Hrušky se nachází v centru trojúhelníku dopravních cest Vídeň-Bratislava-Brno s napojením na mezinárodní silnici E65 a díky tomu je ideálním místem pro přeshraniční logistiku a pro dodavatelské řetězce. 

Po vstupu nových nájemců, které CTP pro tuto lokalitu vyhledává, nabídne CTPark Hrušky nová pracovní místa. Jejich počet bude záviset na potřebách budoucích nájemců parku. V současné době CTP jedná se dvěma potenciálními nájemci. V regionu Břeclavi a okolí žije více než 50 tis. lidí, společnost CTP proto věří, že zde budou firmám k dispozici zaměstnanci s kvalitním vzděláním a odbornými pracovními zkušenostmi. 

„Již několik let se setkáváme se zájmem firem, které by chtěly působit v regionu Jižní Moravy. Bohužel je ale trh s tímto typem komerčních nemovitostí v této lokalitě téměř zaplněn. Proto může být CTPark Hrušky vhodným místem pro zájemce o podnikání v dlouhodobě ověřené strategické lokalitě s vynikající infrastrukturou,“ říká Tomáš Budař, ředitel projektů CTP na jižní Moravě.

Související