Novým generálním ředitelem pro oblast střední a východní Evropy (CEE) byl jmenován Jochen Behr. Ve funkci nahradil Roda Francise, který nedávno přešel na pozici generálního ředitele CHEP Pallets UK & Ireland. Poslední čtyři roky strávil Behr přípravou a vedením vstupu společnosti na trh služeb v sedmi nových zemích střední a východní Evropy.

Behr do společnosti CHEP nastoupil před pěti lety. Než přešel do své zatím poslední pozice ředitele divize pro klíčové evropské i zahraniční zákazníky, pracoval v oblasti služeb zákazníkům a v oblasti strategie. Před příchodem do společnosti CHEP působil ve společnostech General Electric a Siemens.

„Trh střední a východní Evropy je pro nás klíčový. Proto zde investujeme do rozvoje našich služeb,“ řekl James McCarthy, prezident společnosti pro evropskou divizi palet.

Změny v Rusku a Polsku

Další změnou je jmenování Macieje Kubiaka generálním ředitelem pro Rusko, kde bude mít na starosti přípravy vstupu společnosti na místní trh. Kubiak u firmy začínal v roce 2001, kdy zakládal polskou pobočku. Než se stal generálním ředitelem pro Polsko, pracoval na různých pozicích v oblasti řízení aktiv, prodeje a zákaznických služeb v Polsku a okolních zemích.

Kubiaka v pozici generálního ředitele pro Polsko nahradí Kinga Di Salvo, která bude nadále vykonávat i své stávající povinnosti při řízení operací společnosti CHEP v pobaltských zemích.

Související