Firma zabezpečuje nejen přepravy sportovního náčiní pro hokejové týmy, ale poskytuje organizátorům komplexní logistické služby včetně námořních, leteckých a pozemních přeprav, celních služeb a skladování. Logistické procesy zajišťuje přímo v Minsku.

DB Schenker se stará na místě o veškerá zavazadla s hokejovou výstrojí a zajišťuje celní procesy. Všechny týmy včetně české reprezentace doprovodily z letiště speciální kamiony s jejich výstrojí až k hotelům a základnám. Celkově se na šampionátu utkává 16 národních týmů.

Mezi další přepravované komodity patří například stavební zábrany a díly, stoly, oblečení pro dobrovolníky a maskoty, vybavení kanceláří, vysílací technika a zázemí a široká škála veškerých fanouškovských předmětů a oficiálních materiálů šampionátu.

DB Schenker zároveň zajišťuje zázemí dvou hlavních fanouškovských zón, které se nacházejí nedaleko hokejových arén. V nich se můžou potkávat fanoušci z celého světa. Kromě promítání všech zápasů se zde konají i různé koncerty, soutěže pro děti, miniturnaje a další.

Související