Ocenění Best Warehouse Performer 2014 převzal šéf pobočky Tadeáš Kos na tradičním celoevropském setkání manažerů kontraktní logistiky skupiny Dachser v německém městě Melle.

„Toto ocenění je důkazem velmi dobré práce všech kolegů v Břeclavi a je pro nás potvrzením vysoké kvality našich služeb,“ říká Tadeáš Kos. „Jsme rádi, že se Dachser Břeclav se svojí desetiletou historií stále ubírá tím správným směrem.“

Na společném druhém místě skončily v hodnocení kvality kontraktní logistiky pobočky společnosti z německého Magdeburgu a francouzského města Savigny-sur-Clairis.

Pobočka v Břeclavi byla založena v roce 2004 a disponuje logistickými prostorami o velikosti 20 tis. m2, z čehož 18 500 m2 činí skladovací prostory. Specializuje se na kontraktní logistiku a poskytování služeb s vysokou přidanou hodnotou, jako je například kompletace mechanických dílů či drobná montáž.

Referenčním zákazníkem je firma OTIS a její divize Escalators a Elevators – výrobce výtahů a eskalátorů pro rezidenční i komerční využití.

Související