Skladuj.sk je stejně jako český portál určen pro logistické operátory a majitele nemovitostí, kteří chtějí své nemovitosti pronajmout či prodat. Své nabídky si zde mohou sami částečně i spravovat. Výhodou portálu je také snadná orientace a vyhledávání jednotlivých nemovitostí a služeb pro poptávající, ale i možnost poradenství a konzultace se zástupci portálu. Web kromě klasické inzerce umožňuje i široké možnosti v oblasti marketingové podpory jejich nemovitostí a služeb.

„Portál je ucelenou databází průmyslových nemovitostí všech kategorií a logistických služeb ve Slovenské republice. Cílem portálu je aktivně vyhledávat vhodné příležitosti pro majitele a pronajímatele prostor v rámci jejich nabídek a co nejlépe naplnit požadavky zájemců, kteří tyto prostory poptávají,“ říká Miroslava Šáchová, jednatelka slovenské pobočky 108 Agency.

Inspirací pro slovenskou verzi je portál Skladuj.cz, jehož správu převzala 108 Agency v roce 2013 od společnosti Logio a který zprostředkoval řadu pronájmů po České republice. Mezi nedávno realizované transakce patří např. pronájem skladových prostor společnosti Dachser v Břeclavi, nové nájemní prostory pro německý potravinový řetězec v Horních Počernicích, Olomouci a Hostivici u Prahy či výstavba skladových prostor v CTParku Hradec Králové.

Související