Přepravní síť se nyní rozšířila o jeden terminál ve Francii, Velké Británii, Itálii, Maďarsku, Polsku, Španělsku a na Slovensku. Dodatečně se začlenily do sítě také dva terminály v Portugalsku (Lisabon, Porto).

„Od spuštění této prémiové služby, které proběhlo před rokem, jsme zdvojnásobili počet terminálů v síti a významně se zlepšily naše dodací lhůty. S přesně určenými dny doručení a s rychlými přepravními časy je Eurapid preferovaným řešením pro naše zákazníky působící v oblasti technologií, automobilového průmyslu, vědy a zdravotnictví, " řekl Amadou Diallo, generální ředitel DHL Freight.

„V rozšiřování sítě Eurapid budeme pokračovat a do konce roku 2015 budeme moci nabídnout našim zákazníkům tuto službu s téměř plným evropským pokrytím," doplnil.

Zásilky Eurapid se odbavují kvůli zkrácení celkové dodací lhůty prioritně. Je možné je sledovat pomocí nástroje DHL Active Tracing a jejich doručení probíhá podle stanoveného časového harmonogramu. Kromě toho společnost DHL poskytuje zákazníkům služby Eurapid i speciální tým operátorů zákaznického centra, který vyřizuje objednávky, nejrůznější požadavky klientů a kalkulace. Tento tým průběžně sleduje včasné doručování zásilek.

Služba Eurapid rovněž zahrnuje monitoring po celou dobu přepravy, vyzvednutí zásilky týž den u objednávek před 12. hodinou (pro vybrané oblasti) nebo automatické pojištění zásilky, které je v ceně přepravného.

Související