Nová společnost Aitto je postavena na týmu specialistů s dlouholetou praxí, kteří za dobu svého působení v oblasti elektronické komunikace realizovali stovky EDI projektů u firem z různých segmentů v Německu, Itálii, ve Velké Británii, v České republice a na Slovensku.

Zákazníkům je tak společnost Aitto schopna nabídnout pomoc při implementaci a podpoře různých na trhu dostupných EDI řešení, s roll-outem nových partnerů, přípravou konverzí pro nové zprávy i komplexní správou EDI produktů. Zároveň nabízí převzetí úplné kontroly nad EDI systémem a infrastrukturou bez ohledu na konkrétní softwarové řešení a diverzitu EDI systémů.

 

Aimtec je poradenská a technologická firma v oblasti podnikových informačních systémů a elektronické komunikace se sídlem v Plzni. Zaměřuje se převážně na logistické a výrobní společnosti. Je certifikovaným partnerem společností SAP, IBM, Microsoft a Axway.

TTO bylo založeno v roce 1997. Hlavní sídlo společnosti se nachází nedaleko Stuttgartu v Německu. Firma je členem konsorcia Eurodata. TTO zaměstnává přibližně 40 specialistů v oblasti vývoje softwaru, řešení projektů a řízených služeb. Soustřeďuje se na automatické procesy při výměně obchodních dokumentů (EDI / EAI).

Související