Všechny nové modely vycházejí z typu ECE 225, který byl jako koncepční vozík opatřen úplně novou technikou pohonu a elektronikou. Vyznačují se vyšším zrychlením a lepším jízdním výkonem. Kromě toho má standardní vozík novou odpruženou plošinu, kterou lze nastavit individuálně podle hmotnosti řidiče, a dosáhnout tak značného snížení vibrací těla řidiče.

Nové modely vychystávacích vozíků jsou schopny přepravovat náklad až do hmotnosti 2500 kg. Oba stroje mají plošinu pro stojící obsluhu, která umožňuje vychystávání ve druhé regálové úrovni.

Zatímco u varianty ECE 225 HP se do druhé regálové úrovně hydraulicky zvedne jen plošina - řidič přitom stiskne nožní tlačítko na plošině a má tak volné ruce pro vychystávání -, u vozíku ECE 225 HP-LJ se zvedne plošina i ovládací jednotka a takto může obsluha dokonce dále pojíždět.

Nové je u obou variant integrované denní svícení jako volitelné vybavení - Day LED, které výrazně zvyšuje pasivní bezpečnost a uplatní se zejména ve špatně osvětlených halách. Na přání je možné nové varianty vozíků vybavit přídavnými asistenčními systémy, k dispozici jsou i různé sady vybavení jako např. Drive & Eco Plus. Ty zajistí vyšší výkon a zároveň vysokou efektivitu spotřeby energie.

Související