Mezinárodní logistická společnost DB Schenker působí v Česku na 18 pracovištích, kde zaměstnává téměř 1000 zaměstnanců, a svůj tým i nadále rozšiřuje.

„Abychom mohli růst a zároveň udržet spolehlivost, rychlost a kvalitu našich služeb, potřebujeme náš pracovní kolektiv posílit v provozních i administrativních oborech,“ říká nová personální ředitelka společnosti Jitka Moravcová.

Momentálně DB Schenker hledá nové kolegy pro více jak sedmdesát pracovních míst. Nejedná jen o dělnické profese, uplatnění ve společnosti najdou i absolventi středních a vysokých škol, vítáni jsou zejména studenti logistických oborů.

„V současnosti nejvíce volných míst nabízí naše pracoviště v Mladé Boleslavi. Paleta pracovních příležitostí je široká. Hledáme skladníky, údržbáře, operátory výroby, kontrolory kvality, IT specialisty i referenty zákaznického servisu a další,“ říká Jitka Moravcová.

DB Schenker proto organizuje ve svém logistickém skladu v Mladé Boleslavi – Kosmonosech (hala DC4) den otevřených dveří. Ten se uskuteční ve čtvrtek 25. června od 10 do 18 hodin.

„Firemní zaměstnaneckou politiku stavíme na efektivním zapracování a motivaci našich zaměstnanců, které se snažíme dlouhodobě udržet. Proto jim kromě obvyklých zaměstnaneckých benefitů, mezi které můžeme zařadit třeba penzijní připojištění nebo pět týdnů dovolené, nabízíme i další výhody. Týkají se zejména dalšího vzdělávání a profesního rozvoje, a to včetně absolvování mezinárodních vzdělávacích programů a zahraničních stáží,“ uzavírá Jitka Moravcová.

Související