Úkolem Lukáše Uhla bude představit efektivní logistická řešení na lokálních trzích v síti Delivery Hero po celém světě. DámeJídlo.cz nyní hledá nového ředitele, přičemž Uhl zůstane ve funkci až do jeho nástupu.

„Těším se na to, že se budu moci podělit o bohaté zkušenosti z budování logistické platformy v České republice a zároveň vyvíjet nová efektivní řešení pro trhy po celém světě. Mým úkolem bude zkracovat časy dodání objednávek a zvyšovat spokojenost zákazníků, kteří si objednávají jídlo online,” říká Lukáš Uhl.

Lukáš Uhl začal pracovat v DámeJídlo.cz na začátku roku 2013 jako provozní ředitel, jehož úkolem bylo vybudovat firemní logistickou platformu. Po roce se stal ředitelem společnosti. Pod jeho vedením dosáhlo DámeJídlo vysokého nárůstu a koupila jej právě společnost Delivery Hero. Lukáš Uhl měl pak na starosti průběh akvizice a integraci DámeJídlo.cz s bývalým konkurentem JídloTeď.cz, kterého Delivery Hero koupila ve stejnou dobu. Obě české značky zůstaly ale zachovány.

Součástí sítě Delivery Hero je více než 200 000 partnerských restaurací po celém světě. Má přibližně 1500 zaměstnanců ve 24 zemích, z toho 440 ve svém berlínském sídle.

Služba DameJidlo.cz byla spuštěna v listopadu 2012. Zprostředkovává dovážky jídla z více než 2000 restaurací ve 150 městech po celé České republice. Firma má nyní 200 kurýrů, průměrný čas doručení je podle ní 40 minut.

Související