Firma v Česku představila nový nástroj v září na strojírenském veletrhu v Brně. Zákazník přes internetový systém poptá určitou přepravu. Konečnou nabídku obdrží ve třech cenově odstupňovaných variantách - rychlé, efektivní a ekonomické - během minuty, a to včetně slevy a palivových i bezpečnostních příplatků.

Přepravu lze obratem i online rezervovat či objednat bez dalších e-mailů nebo volání. Cenové nabídky a objednávky si uživatel navíc může uložit jako šablonu pro opakující se trasy. Nástroj také podle předchozích objednávek nabízí zákazníkovi různé slevy.

„Nové řešení KN FreightNet na jednom místě poskytuje vše, co zákazník potřebuje pro správu své letecké přepravy ve třech snadných krocích. Společnost Kuehne + Nagel, globální dvojka na trhu leteckého carga, představila tímto nástrojem zatím svůj nejlepší software,“ uvedl Pavel Šepák, generální ředitel firmy pro Českou republiku.

„Během několika měsíců zavedeme tento produkt i pro námořní přepravu a během roku a půl najedeme i na pozemní přepravu. Zákazníci si tak budou moct zařizovat pod jedním číslem veškeré přepravy,“ uvedla v Brně marketingová manažerka Kuehne + Nagel Lenka Krivancová.

Související