EasyAccess, který byl představen na veletrhu LogiMAT 2016 ve Stuttgartu a bude prezentován také na předním světovém veletrhu pro interní logistiku CeMAT v Hannoveru, má být v budoucnu dostupný celosvětově.

„EasyAccess představuje rozšíření našich řešení pro řízení flotily o další produkt, který zvyšuje bezpečnost ve skladu, a tím i efektivitu a hospodárnost flotily vozíků. Nově vyvinutý systém, který zabrání přístupu k vozíku nepovolaným osobám, přispívá k efektivní ochraně strojů a snížení provozních nákladů,“ říká Janine de Geus, manažerka produktů pro řízení flotily.

Tři varianty přístupu

EasyAccess je dostupný ve třech variantách, přizpůsobených velikosti a potřebám příslušných podniků. U varianty Softkey zadá řidič na displeji přístupový kód a může začít vozík používat. Na displeji je možné zadávat a udržovat až 10 různých kódů.

Verze PinCode je určena pro větší flotily. Každý pracovník obdrží vlastní přístupový kód k vozíku, přičemž v zadávacím kódovém poli je možné nastavit a udržovat až 100 různých kódů.

Verze Transponder je vhodná pro podniky, které mají transpondérové karty nebo využívají transpondéry v systému řízení flotily ISM Online. Toto řešení umožňuje načíst a udržovat až 100 různých transpondérů.

„EasyAccess umožňuje zákazníkům přesnou kontrolu přístupu pracovníků k vozíkům,“ dodává Janine de Geus. „Na displeji je také možné zobrazit posledních deset přihlášení. Provozovatel tak má neustálý přehled o využití vozíků.“ Verze EasyAccess Transponder je navíc k dispozici i jako samostatné řešení pro vozíky jiných výrobců.

Související