Daniel Mareš odchází po více jak 14 letech práce pro DPD CZ a 12 letech v pozici generálního ředitele a jednatele do mateřské společnosti GeoPost. „V DPD se nám za dobu mého působení podařilo přejít z dlouhodobě ztrátové firmy na ziskovou. Společnost DPD CZ vyrostla více než desetinásobně, úspěšně vstoupila na trh B2C a představila na českém trhu řadu unikátních novinek, za což bych chtěl všem svým kolegům poděkovat,” uvedl Daniel Mareš.

Na jeho místo a zároveň na pozici regionálního ředitele DPDgroup pro region střední a východní Evropy nastupuje Miloš Malaník, který dříve působil v regionálním vedení TNT Express, Ceva Logistics nebo UPS Supply Chain Solutions.

„Svého jmenování na tak významný post v DPD si velmi vážím. Se svým týmem budeme usilovat o to, aby společnost byla stále stejně úspěšná,” říká Malaník.

Ondřej Vaňha, který dosud zastával pozici obchodního a marketingového ředitele, nastupuje na místo výkonného DPD CZ Ondr ej Van ha fotografieředitele DPD CZ. V minulosti pracoval na obdobné pozici v obchodním oddělení v jiných logistických a telekomunikačních firmách. V DPD byl zodpovědný za obchodní oddělení, marketing a zákaznický servis.

Související