P3 získala pozemky pro svůj park P3 Prague D11 na jaře 2014 a doplnila tak stávající portfolio průmyslových areálů umístěných v okolí hlavního města, které je dlouhodobě nejžádanější lokalitou.

„V našich parcích, jako je P3 Prague Horní Počernice, dosahujeme velmi vysoké obsazenosti. Také parkům P3 Prague D8 a P3 Prague D1 se výborně daří – obsazenost je dlouhodobě velmi vysoká, v současné době jsou prostory dokonce plně obsazeny. Nejen z důvodu aktuálně rostoucí poptávky, ale také proto, že věříme, že tento trend bude pokračovat i nadále, jsme se rozhodli přikoupit další pozemky u dálnice D11,“ uvedl Tomáš Míček, ředitel P3 pro Českou republiku.

Možnost výstavby hal v tomto parku se tak rozšířila o dalších 35 000 metrů čtverečních na celkových 155 000 metrů čtverečních.

„Díky této expanzi zde budeme moci našim zákazníkům především z oblasti logistiky a lehké výroby nabídnout další možnost pronájmu jednotek postavených na míru o velikosti 3000 až 40 000 metrů čtverečních, které mohou sloužit například jako strategické centrální huby pro Českou republiku, nebo i pro celou Evropu. Ty jsme schopni, díky již vydaným povolením, předat do šesti měsíců od podepsání kontraktu,“ dodal Míček.

Aktuálně je v parku P3 Prague D11 dokončena první budova o rozloze 21 000 metrů čtverečních. Nový projekt se z části stavěl na míru pro on-line prodejce nábytku Exiteria, polovina haly je pak stále volná.

Související