Microsite obsahuje klíčové milníky, nejzajímavější mediální výstupy a také zajímavosti ze života firmy.

„Messengeru se v posledních letech daří. Ani internet a e-maily kurýrní business neoslabily. Museli jsme se adaptovat a dnes jsme celorepublikovým přepravcem, který vozí kromě standardních zásilek třeba jídlo, kytice, víno, zásilky větších rozměrů nebo smlouvy k podpisu,“ říká Kateřina Ovesná, obchodní a marketingová ředitelka.

„Zdaleka již nepřepravujeme pouze firemní zásilky. Stále více nás využívají i soukromé osoby. Ty využívají Messenger jak pro meziměstskou přepravu, kdy jsme cenově srovnatelní například s Českou poštou, ale také pro rychlou přepravu po městech v případě, kdy potřebují něco vyzvednou z obchodu nebo si něco zapomněli doma,“ dodává Ovesná.

Kurýrní služba Messenger se nezaměřuje pouze na Prahu, ale poskytuje své služby v dalších 12 českých městech (Praha, Brno, Jihlava, Svitavy, Olomouc, Ostrava, Zlín, Liberec, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice) a v Bratislavě. Nabízí také meziměstskou přepravu po celé České republice. Flotilu Messengeru tvoří více než 200 kurýrů. Jenom po Praze najezdí kurýři na devět milionů kilometrů ročně, tedy necelých 25 000 kilometrů denně.

Související