Logistické centrum pro dopravu v Lišově patří mezi největší skladové a průmyslové areály, které jsou nyní v Jihočeském kraji k mání. „K jeho výhodám patří moderní haly, servis pro kamiony, rozsáhlé zpevněné plochy i to, že stojí na atraktivním místě. Je to odtud osm kilometrů do Českých Budějovic a nedaleko jsou i hranice s Rakouskem,“ říká Michal Skuhra ze společnosti Naxos, která má prodej na starosti.

„Zajímavý může být jak pro významné autodopravce z celé České republiky, tak i pro velké společnosti, které potřebují rozsáhlé skladovací plochy s dostatečným obslužným zázemím pro kamionovou dopravu. Navíc tu budoucí majitel může vystavět další sklady či servisní zázemí,“ dodává.

Autodoprava Hanzalík byla jednou z největších kamionových doprav v tuzemsku. Její flotila čítala více než čtyři stovky vozů. V posledních letech se ale její majitel ocitl v insolvenci, a proto se areál nyní prodává ve výběrovém řízení. Doporučená kupní cena je 25 milionů korun. První kolo výběrového řízení končí 21. října.

Související