Internetové obchody dál zbrojí na vánoční nákupní sezónu. Mall.cz zahájil spolupráci se sítí výdejen Uloženka.cz. Zákazníci nyní můžou vyzvedávat zboží na 86 nových výdejních místech zejména v menších regionálních městech po celé České republice. Včetně svých poboček ve velkých městech tak e-shop nyní nabízí 104 výdejních míst. Uloženka má aktuálně 505 poboček.

„Zapojením vybraných výdejen Uloženka.cz bude Mall.cz disponovat výdejními místy ve všech krajských a okresních městech. Budeme tak schopni nabídnout služby takřka 90 procentům obyvatel ČR,“ uvedl šéf logistiky obchodu Pavel Knap.

Novinkou je také možnost nechat si zboží doručit v sobotu. Tuto službu, kterou pro e-shop bude zajišťovat DPD, lze využít v Praze, Plzni, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Hradci Králové, Jihlavě, Brně, Ostravě a Olomouci.

V Praze je navíc možné doručení zboží ještě v den objednání. Služba je k dispozici pro objednávky provedené do 13:00 a doručení pak probíhá do 21. hodiny večerní.

„Spolu s naším novým distribučním centrem, které zvládne odbavit až 75 tisíc nákupů denně, jsme na letošní vánoční sezonu výborně připraveni. Do konce roku navíc plánujeme představit ještě další novinky,“ dodává Jakub Havrlant, CEO Mall.cz.

Konkurenční Alza.cz nově doručuje v sobotu i v neděli. Stejně tak prodejny mají otevřeno i o víkendech. V showroomu v Holešovicích letos obchod zavedl i noční výdej. Alza má aktuálně v ČR 82 výdejních míst z toho 34 tvoří prodejny a 48 samoobslužné výdejní AlzaBoxy.

 

Související