V soutěži Štiky českého byznysu se na předních místech umístily i tři logistické firmy. V Praze skončil na třetím místě Cargo-partner ČR, ve středních Čechách pak byl druhý Mosolf Automobillogistik a třetí Dachser Cezch Republic.

„Bronzové umístění v tomto žebříčku je oceněním naší dlouholeté práce. Uspěli jsme jako jedna z mála logistických firem a velmi nás těší, že jsme se tak mohli postavit po bok regionálních výrobních a obchodních společností, pro které jako poskytovatel služeb doslova hýbeme paletami ve skladech a realizujeme přepravy do všech koutů světa,“ uvedl obchodní a marketingový ředitel Dachser Czech Republic Jan Polter.

Žebříček Štiky českého byznysu vyhodnocuje pouze ekonomické výsledky firem a kombinuje pohled růstový s pohledem finanční stability. Tímto způsobem vytváří podmínky pro objektivní srovnání úspěchů firem napříč odvětvími. Hodnocené období zahrnuje poslední tři roky, aktuálně tedy období let 2013–2015, přičemž jednotlivé roky mají rozdílnou váhu, nejaktuálnější rok má váhu nejvyšší.

Související