Stavba pro DSV je ojedinělá cross-dockovou halou o výměře přes 23 tisíc metrů čtverečních. Je to jediná hala tohoto typu v České republice, která byla postavena do pronájmu. Druhou příčku obsadila druhá etapa distribučního centra VF Corporation v P3 Logistic Parku v Klecanech. Na třetím místě se umístil také projekt developera Panattoni, výrobní hala čínské společnosti BWI Group v Panattoni Parku Cheb, která spustila provoz minulý měsíc.

„Oba oceněné projekty jsem považoval za mimořádné už během výstavby. Pro DSV jsme vybudovali unikátní crossdock s rozponem 45 metrů bez jediného sloupu, pro BWI Group zase sofistikovanou high-tech továrnu na výrobu tlumičů do luxusních automobilů. Vloni nám vítězství na Best of Realty uniklo, o to víc nás hřeje letošní triumf,“ uvedl po ocenění Pavel Sovička, generální ředitel Panattoni Europe pro ČR a Slovensko.

Odborná porota soutěže Best of Realty se skládá ze zástupců Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) a dalších profesních sdružení, agentur pro výzkum trhu, bankéřů, realitních makléřů a poradenských společností.

Související