Distribuční centrum v CTParku Teplice bude zahrnovat logistické a kancelářské prostory o ploše přes 13 tisíc metrů Dosud měla společnost Pro Direct Sport dvě distribuční centra – jedno ve Velké Británii a jedno v USA.

„Abychom mohli uspokojit rostoucí evropskou poptávku, museli jsme najít lokalitu v kontinentální Evropě. Rozhodnutí o umístění nového distribučního centra v České republice zohledňuje dlouhodobý růstový potenciál firmy a její závazek vůči zákazníkům v Evropě,“ říká Peter Hammond, finanční a provozní ředitel společnosti Pro Direct Sport.

„Příchod společnosti Pro Direct Sport do Teplic je projevem růstu sektoru e-commerce v České republice i celém regionu střední a východní Evropy. Očekáváme, že tento trend bude pokračovat i v nejbližší budoucnosti,“ myslí si Erik Anderson, konzultant v týmu pronájmu průmyslových prostor společnosti Cushman & Wakefield.

„Společnost Pro Direct Sport si pronajme zbývající prostory v budově K6. Tím je hala o celkové ploše cca 30 000 metrů čtverečních plně obsazena, i když se teprve staví. Po jejím dokončení získá společnost Pro Direct Sport prvotřídní prostory pro logistiku a lehkou výrobu včetně špičkových technologií. K nim patří například vysokokapacitní internetové připojení pomocí optických kabelů, které bude využívat plně automatizovaný skladový systém, diodové osvětlení, nucené větrání, vyšší kapacita mezaninů atd.,“ říká Jaroslav Kaizr, obchodní ředitel společnosti CTP.

Související