Po roce a půl letos Toyota MH opět uspořádá výstavu své manipulační techniky a souvisejících technologií – Demo Days. Na akci bude k prohlédnutí 115 vozíků, mnohé z nich i v akci, a 33 odborných stanovišť, vlastních i partnerů.

Expozice se budou mimo jiné zaměřovat na novinky v různých segmentech, rozšíření sortimentu lithium-iontových baterií, využívání fleet managementu nebo autonomní vozíky.

„Tyto Toyota Demo Days jsou průřezem, ohlédnutím do historie i výhledem do budoucnosti. Letos přivítáme hosty v hale společnosti Sportisimo. Symbolicky tak podtrhneme sportovní linku letošních Demo Days. Kromě klasických vozíkových prezentací, klientských referencí a zkušeností z praxe, videí a případových studií nabídneme všem návštěvníkům i možnost zapojit se do sportovních aktivit,“ uvedla Jana Bobysudová, marketingová manažerka společnosti.

Na akci také vystoupí prezident České logistické asociace Václav Cempírek, podnikatel roku 2016 ve Středočeském kraji Miroslav Jelínek a ředitel Centra Paraple David Lukeš.

Související