Na českém trhu logistických a výrobních hal přibyl nový hráč. Společnost Linkcity má v Česku zatím za sebou výstavbu rezidenčních a komerčních objektů. Nyní připravuje průmyslové projekty u Hradce Králové, Olomouce a slovenské Nitry.

„Naše logistické parky budou strategicky umístěny v blízkosti velkých měst a u hlavních dopravních tahů. Místo pouhých standardizovaných hal chceme vytvářet sofistikovaná řešení na základě úzké spolupráce s budoucími nájemci. Díky sesterské společnosti VCES, která je u všech našich projektů generálním dodavatelem, a zázemí mateřské společnosti Bouygues, využíváme integrovaná řešení v souladu se zásadami Průmyslu 4.0,“ uvedl David Labardin, generální ředitel společnosti Linkcity Czech Republic.

Firma se zaměřuje na projektování, výstavbu, financování a údržbu komerčních nemovitostí v osmi zemích západní a střední Evropy (České republice, Francii, Velké Británii, Španělsku, Švýcarsku, Polsku, Rumunsku, Slovensku) a také v Maroku. V minulých letech ve střední Evropě postavila industriální budovy pro firmy jako ABB, Saint-Gobain, Škoda Auto, Jaguar Land Rover, Nexen Tire nebo PSA.

Související