„Generální dodavatel VCES od nás již převzal pozemek a zahájil stavební práce. Předpokládaný termín dokončení je v září letošního roku. Stavební povolení jsme získali i na dalších 3420 čtverečních metrů pronajímatelných ploch,“ řekl David Labardin, generální ředitel společnosti Linkcity Czech Republic.

Projekt LiNK Hradec Králové bude certifikován ve vysokém stupni zelené certifikace BREEAM. Použitá řešení a technologie sníží rovněž provozní náklady na údržbu a správu nemovitosti a poskytnou kvalitní pracovní prostředí pro zaměstnance, uvedla dále společnost Linkcity.

Linkcity Czech Republic a. s. je členem stavebního koncernu VCES a.s. a mezinárodní developerské sítě Linkcity, která patří do skupiny Bouygues. Společnost se zaměřuje na projektování, výstavbu, financování a údržbu komerčních nemovitostí. Linkcity dosud stavěla byty, nyní rozšiřuje své developerské aktivity o průmyslové a logistické projekty. V nejbližších letech plánuje postavit v České republice a na Slovensku více než 180 tisíc čtverečních metrů průmyslových a logistických nemovitostí.

Související