John Mitchell se stal novým jednatelem společnosti Yusen Logistics (Czech). Svou kariéru u firmy zahájil v roce 2003 a v průběhu let působil na různých manažerských pozicích ve Velké Británii i v České republice. V posledních letech byl na pozici „head of Automotive Vertical“ zodpovědný za vedení a rozvoj obchodu v oblasti logistiky pro automobilový průmysl v regionu Evropy.

Bývalý šéf firmy Michal Peter působil na pozici jednatele od roku 2011. Na různých řídících pozicích v logistice působil od roku 1995.

Společnost Yusen Logistics se řadí mezi přední globální poskytovatele kontraktní logistiky a přepravních služeb zahrnujících leteckou, námořní i silniční přepravu. V celém evropském regionu (od Španělska až po Rusko) operuje na 78 pobočkách s 4500 zaměstnanci a s více než 700 000 metrů čtverečních skladových ploch. Hlavní vedení společnosti Yusen Logistics sídlí v Tokiu.

 

V Česku má firma sídlo a hlavní sklad - asi 25 tisíc metrů čtverečních - ve Strančicích na D1. Druhá největší lokace je Kolín, kde má 20 tisíc metrů čtverečních, které jsou navázané hlavně na automobilový průmysl. Letos Yusen otevřel nové logistické centrum u Ústí nad Labem. Pod českou pobočku Yusen spadá i slovenská.

 

Související