Aleš Willert se stal generálním ředitelem skupiny C.S. Cargo Holding, která aktuálně zastřešuje pobočky v Česku, na Slovensku a v Polsku. Kromě dohledu nad společnými projekty a využití obchodních příležitostí má na starosti také strategii.

Aleš Willert působí ve společnosti od roku 2010, kdy začínal jako provozní ředitel. V dubnu 2012 byl jmenován do funkce generálního ředitele společnosti a zároveň se stal předsedou představenstva.

V dopravě a logistice pracuje prakticky po celou svou kariéru. Své zkušenosti získával mimo jiné jako provozní ředitel logistické společnosti ESA či v pozici ředitele a předsedy představenstva firmy Milktrans.

Na místo generálního ředitele české části společnosti C.S. Cargo byl jmenován Petr Volák. Ten ve firmě působil už v letech 2009 až 2016, a to nejprve jako regionální manažer, od roku 2012 pak jako manažer úseku dopravy. Manažerské pozice zastával také v letech 1998 až 2003 v maloobchodním řetězci Carrefour ČR a v letech 2004–2009 v logistické společnosti Loguran. Zde fungoval poslední rok svého působení jako ředitel společnosti. Pozici ředitele zastával také od ledna 2018 ve firmě SD sped.

„Věřím, že všechny tyto změny nás posunou zase o krok dále a jsou logickým vyústěním dobré práce a výsledků celé společnosti,“ řekl Jan Blaško, akcionář Tuffieh Funds, majitele CS Cargo.

Související