Na ploše 4000 metrů čtverečních bude možné shlédnout řadu řešení a bohatý odborný program s prezentacemi a demonstracemi strojů  včetně produktových novinek. K vidění bude průřez obsáhlého sortimentu manipulační techniky i klíčových služeb pro moderní štíhlou a bezpečnou logistiku.

Loňské Toyota Demo Days

 „Největším tahákem pro většinu návštěvníků budou samozřejmě odborná témata. Jmenujme tři trendové expozice – živou aplikaci s automatickým retrakem z řady Autopilot, řešení pro štíhlou logistiku s tahači Toyota Tracto a nový Simai nebo aktuální bohatou nabídku vlastních li-ion baterií postavených na modularitě a řešeních na míru,“ říká Jana Bobysudová, marketingová manažerka společnosti Toyota Material Handling CZ. „Počátkem října také vstoupíme do další úrovně informační dostupnosti a digitalizace. O tom bude pojednávat téma Code of Telematics.“

Program umožňuje výběr z paralelních aktivit, letos navíc bude návštěvníkům pomáhat interaktivní aplikace přímo v jejich mobilních telefonech.

Loňské Toyota Demo Days

Ve druhém dni akce se ujme rozhovorů s pozvanými odborníky ředitel Toyota Material Handling CZ Jaroslav Žlábek. Hovořit se bude na témata „Kam směřuje automatizace?“ a „Co dále otevře Průmysl 4.0 v logistice?“ Pozvání přijali prof. Vladimír Mařík, vedoucí oddělení INTSYS: Inteligentní systémy z ČVUT v Praze, zakladatel Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky, a Frans Louwarts, executive sales manager warehousing z nizozemské společnosti Vanderlande Industries.

Loňské Toyota Demo Days

Mezi dalšími body programu nebude chybět ani tradiční soutěž zručnosti Toyota CUP, která se uskuteční rovněž druhý den akce od 10 hodin. Nejlepší praktici v obsluze manipulační techniky mohou v této soutěži změřit svou rychlost a umění bezpečné jízdy o ceny.

Související