Odborný časopis Logistika a mediální dům Economia, který vydává mimo jiné Hospodářské noviny nebo týdeník Ekonom, spouští další ročník soutěže Impuls Logistika.

Svůj logistický projekt, produkt nebo službu můžete přihlásit na webu Impuls Logistika. Zde najdete jak proklik na přihlášku, časový harmonogram, tak kompletní pravidla a doporučení, do které kategorie své inovace zařadit.

Všeobecně platí, že přihlášený projekt, produkt nebo služba mají být spuštěny v pilotním nebo plném provozu během roku 2018, hlásit se lze do konce ledna 2019 a hodnotit se bude především inovativnost myšlenky, využití nových postupů nebo zařízení v praxi a celkové přínosy pro firmu.

Vítězové soutěže, jejímž hlavním partnerem je letos realitní poradenská firma 108 Agency, získají, kromě radosti z dosaženého úspěchu, i inzerci u mediálních partnerů soutěže (Hospodářských novin nebo týdeníku Ekonom); představení vítězných řešení v tištěných i online titulech společnosti Economia (Hospodářské noviny, Ihned.cz, Logistika); předání ocenění na konferenci Zóna Logistika 2019; informace o výsledcích soutěže v tiskové zprávě Economie rozeslané do hlavních českých médií.

Na webu soutěže najdete i výsledky minulého ročníku. Cenu za hlavní inovaci v kategorii Top projekt získal Budějovický Budvar za nové logistické centrum  s automatizovaným zakladačovým skladem a automatickou jednokolejnicovou dráhou propojenou s výrobou pomocí unikátního mostu. 

Nejinovativnějším hardwarovým produktem se stal první automatický retrak nasazený v ČR od Toyota Material Handling CZ.

A první cenu za Top softwarový produkt roku si odnesla společnost Logio za informační systém pro design celé distribuční sítě– Distribution Wizard.

 

Související