Lukáš Ondráček chce, aby společnost pokračovala v dosavadním růstu. Hodlá se rovněž zaměřit na fleetové zákazníky s menšími vozy a nové produkty a služby, které reflektují moderní trendy v přepravě zboží nebo osob, například v oblasti elektrické mobility.

Devětatřicetiletý Lukáš Ondráček přichází do DKV ze společnosti Trost Auto Service Technik, kde působil od roku 2004 jako specialista na diagnostiku a vybavení autoservisů. V roce 2011 byl jmenován ve společnosti Trost Auto Service Technik výkonným ředitelem a odpovídal za úspěšný rozvoj velkoobchodu náhradních dílů pro nákladní a osobní vozy v ČR. Je absolventem České zemědělské univerzity v Praze, obor silniční doprava.

Ondřej Pavlík vedl českou a slovenskou pobočku DKV Euro Service od roku 2009. Za tu dobu se obrat jím řízených poboček zvýšil o 250 procent. Ondřej Pavlík před příchodem do DKV působil od roku 1994 v oboru informačních technologií, naposledy ve společnosti Tech Data jako její výkonný ředitel. Je absolventem Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a získal titul MBA na University of Calgary

Související