Vedoucí logistických center Alza.cz v Česku a na Slovensku - Michal Ondomiši a Lukáš Baudyš - působí od začátku roku jako dva ředitelé logistiky největšího českého e-shopu. „V tuto chvíli to není rozdělené teritoriálně ani provozně, jsme rovnocenní partneři,“ uvedl Michal Ondomiši.

„Logistika je naše absolutně největší oddělení. Časem se to nejspíš vykrystalizuje tak, že se obsah práce rozdělí, ale nebude to teritoriálně. Navíc u nás nejsou dva ředitelé nic výjimečného. Máme dva šéfy IT a dva zastupující ředitele marketingu,“ dodala Patricie Šedivá, tisková mluvčí Alzy.

Michal Ondomiši vystudoval ČVUT v Praze. Dříve působil jako vedoucí logistiky v Elit CZ a poté jako manažer kontraktní logistiky firmy Dachser. Od roku 2016 byl vedoucím logistického centra Alzy v Praze.

Lukáš Baudyš vystudoval Vyšší odbornou a střední průmyslovou školu dopravní v Praze v Masné ulici. Pracoval ve společnosti Sconto, nejprve jako manažer prodeje, poté jako manažer obchodního domu. V Alze působí od roku 2016, kdy převzal vedení logistického centra v Senci.

Před nimi vedl logistiku Alzy Jan Klička, který převzal žezlo od Rudolfa Žůrka. Ten na pozici působil mezi roky 2008 a 2017.

 

 

 

 

 

Související