Petr Horák pracuje v PPL od roku 2002 a prošel řadou pozic. Poslední čtyři roky zastával pozici provozního ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

„Mým hlavním cílem je připravit PPL na nadcházející výzvy spojené s vývojem trhu v ČR i EU. Budeme i nadále posilovat naši pozici na přepravním trhu se zaměřením na zvyšování kvality všech služeb, které poskytujeme našim zákazníkům i široké veřejnosti, prostřednictvím budování stabilní základny spokojených zaměstnanců a všech partnerů v našem dodavatelském řetězci. Věřím, že pod mým vedením bude společnost nadále prosperovat a v pozici největší firmy v oboru bude významně přispívat k rozvoji logistických služeb v Česku a na Slovensku,“ uvedl Petr Horák.

Bývalý generální ředitel Petr Chvátal působil v PPL od roku 2016. Během jeho vedení prošla PPL významnou transformací se zaměřením na rozvoj služeb v oblasti e-commerce. V představenstvu První novinové společnosti nahradil dosavadního předsedu Petra Nováka, který však nadále zůstává členem orgánu První novinové společnosti. Petr Chvátal má dlouholetou praxi na nejvyšších manažerských pozicích v logistice a e‑commerce.

Související