Jan Kodada, který je absolventem magisterského a následně doktorského studia na Fakultě dopravní na ČVUT, se v oboru logistiky pohybuje více než 20 let. Během své profesní kariéry působil ve společnostech MTC a Lagermax. Od roku 2008 je věrný firmě Gebrüder Weiss, kde postupně zastával funkci obchodního ředitele pro oblast Čechy a od 2012 také prokuristy. Nyní se k jeho kompetencím přidává ještě management marketingového týmu a také zodpovědnost za oblast Moravy.

Jedním z hlavních cílů Jana Kodady je větší viditelnost firmy. „Rád bych, aby česká pobočka Gebrüder Weiss byla vnímána jako subjekt, který je prvotřídním odborníkem, špičkovým expertem v oboru, a postupně se stala první volbou pro české zákazníky. Naší metou je stát se etalonem přepravních a logistických služeb, chceme být tím, s kým se ostatní chtějí srovnávat. Jak v inovacích, tak poskytovaných službách,“ říká Kodada.

Letos se firmě podařilo otevřít novou logistickou pobočku s plochou přibližně 2000 metrů čtverečních v parku LiNK v Hradci Králové. Také získala 3. místo v kategorii softwarový produkt soutěže Impuls Logistika za automatizovaný reporting kvality poskytovaných služeb CR+.

Související