Vyhledávač Warehousesmap.cz umožňuje získat přehled o dostupných průmyslových a logistických nemovitostech v celé České republice. Součástí informací jsou detailní popisy všech hal, jejich technické specifikace či možnost plánování tras a okruhů pro snadnou kalkulaci nákladů na dopravu. Data se na stránce aktualizují každý den a zahrnují prostory domácích i mezinárodních pronajímatelů.

Vedle funkce prokliku mezi mapou a seznamem skladů k pronájmu obsahuje stránka také aktuální tržní novinky a informace o nových a plánovaných výstavbách či uvolněných jednotkách. Čtvrtletně se aktualizují obecná statistická data o trhu. Skladové prostory je možné dohledávat také podle konkrétního developera či lokality.

Spuštěním vyhledávače Colliers podle svého vyjádření reagují na příznivý vývoj na trhu průmyslových prostor, kde bylo na konci prvního čtvrtletí letošního roku dostupných 380 300 metrů čtverečních skladových ploch a ve výstavbě zhruba 521 700 metrů čtverečních.

K dalším vyhledávačům průmyslových nemovitostí na českém trhu patří Skladuj.cz, Jll-nemovitosti.cz, Skladinfo.cz nebo Czech-industrial.cz. 

Související