Developerská společnost CTP Invest provedla několik personálních změn. Stefan de Goeij povýšil z vedoucího oddělení Property Management na novou vedoucí pozici v oblasti udržitelnosti – Group Sustainability Officer.

Stefan de Goeij se připojil k CTP Invest v roce 2010. Na původní pozici byl zodpovědný za správu majetku společnosti. Vedle toho se ale dlouhodobě věnoval také tématu trvalé udržitelnosti v developmentu, kterou nyní CTP považuje za jeden z klíčových cílů.

Stefan De Goeij
Stefan De Goeij
Foto: KRYSTOF ANTUSEK

„V oblasti udržitelnosti usilujeme o dosažení uhlíkové neutrality do konce roku 2023. Iniciativy se ujala například certifikace kompletního portfolia s BREEAM In-Use. V tomto projektu i v oblasti technologií a inovací máme bohaté zkušenosti, které sdílíme, ale zároveň se i stále učíme,“ uvedl Stefan de Goeij. Největší překážkou zelených budov jsou však podle něj stavební povolení, která zpomalují jejich výstavbu.

Novým ředitelem výstavby CTP pro Českou republiku se stal David Chládek, který od roku 2014 zastával pozici regionálního ředitele firmy pro jižní a severní Moravu.

Developer přijal do svého týmu i několik nových členů. Například na pozici generálního ředitele v Nizozemsku nastoupil Jan Ever Post, jehož pracovní náplní je zajištění financování veškerých aktivit CTP a vztahy s bankovním sektorem.

CTP vlastní na více než 90 místech v sedmi zemích střední a východní Evropy byznys parky s plochou více než 5,6 milionu metrů čtverečních.

Související