Distributor tisku Mediaprint & Kapa Pressegrosso má od 5. března nového jednatele Jana Stibůrka. Jeho jmenování potvrdila valná hromada společnosti. Ve vedení nahrazuje Radka Vaňkáta, který firmu řídil jako jednatel od roku 2010.

Jan Stibůrek přichází do společnosti Mediaprint z místa ředitele logistiky společnosti Schenker Česká republika. Má více než osmnáctiletou zkušenost z vrcholového managementu v oborech maloobchodu, přepravy a logistiky. V minulosti působil jako ředitel logistiky prodejního řetězce Datart a ředitel provozu balíkové přepravní firmy DPD.

„V příštích letech se chceme hlavně zaměřit na dlouhodobou spolupráci s vydavateli časopisů, rozšiřování prodejní sítě a pokračování úspěšného provozování sítě výdejních míst pro koncové zákazníky e-shopů,“ uvedl Jan Stibůrek k plánům dalšího rozvoje společnosti.

Společnost Mediaprint & Kapa Pressegrosso zahájila činnost již na konci roku 1989. Svou dnešní podobu distributora periodického i neperiodického tisku v celé České republice začala budovat od začátku roku 1991. V současnosti distribuuje přes 1300 titulů od 250 vydavatelů do více než 10 tisíc prodejních míst v celé České republice.

Související