Současná pandemie nemoci covid-19 mění způsoby, kterým firmy komunikují se svými partnery a prezentují své výrobky či služby. Místo dosud běžných workshopů, konferencí či veletrhů nastupuje setkávání ve virtuálním prostoru. Na nový model přešla i firma Linde Material Handling ČR, která uspořádala minulý týden svou první on-line zákaznickou konferenci.

Na pořadu internetového setkání byly novinky z oboru manipulační techniky, jako třeba nejnovější generace vozíků H20–H35 s hydrostatickým pohonem. Nechyběla ani následná diskuse, ve které se účastníci u počítačů vydali do aktuálních oblastí intralogistiky. Hovořilo se o automatizaci, bezpečnosti provozu ve skladech a moderním energy managementu. Nejčastěji padaly dotazy na možné dovybavení vozíků bezpečnostními prvky třeba pro automatické snižování rychlosti v halách nebo systémy upozorňující na projíždějící vozík.

„Díky nové situaci jsme se naučili překlenovat vzdálenosti a pracovat bezpečným způsobem i v nelehké době šíření koronavirové infekce,“ uvedl jednatel firmy David Čepek.

Konference se virtuálně zúčastnilo a prezentace sledovalo více než 180 zájemců, kteří během konference pokládali otázky a diskutovali na chatu. Dalších více než 200 zákazníků zhlédlo záznam konference dodatečně.

Související

Zaujal vás článek? Pošlete odkaz svým přátelům!

Tento článek je odemčený. Na tomto místě můžete odemykat zamčené články přátelům, když si pořídíte předplatné.

Odkaz pro sdílení:
https://logistika.ekonom.cz/c1-66764440-firemni-akce-zamirily-do-online-prostoru-virtualni-konferenci-usporadala-i-linde-mh