Logistická společnost Gefco rozšířila zodpovědnost Miloše Mrázka na řízení logistiky hotových vozů v rámci klastru Česko-Slovensko-Maďarsko. Dosud vedl Miloš Mrázek logistické toky hotových vozů v České republice a na Slovensku, předtím působil také dva roky ve Slovinsku a čtyři roky v Maďarsku. Ve společnosti Gefco pracuje již 16 let a je mimo jiné podepsán například pod úspěšným rozvojem největší slovenské pobočky v Trnavě.

Nově bude Miloš Mrázek zodpovídat především za celkovou strategii logistiky hotových vozů a synergie mezi zeměmi klastru. „Naším cílem je prohloubení vzájemné spolupráce a sdílení know-how v rámci všech tří trhů. To nám pomůže dlouhodobě stabilizovat výkony, optimalizovat náklady a dosáhnout ještě lepších výsledků,“ okomentoval cíle klastru bezprostředně po jmenování do nové pozice Miloš Mrázek.

V oblasti logistiky hotových vozů poskytuje Gefco v České republice i na Slovensku komplexní služby zahrnující kromě samotné přepravy také postprodukční úpravy nových aut či remarketing ojetých zánovních vozidel z firemních flotil. Stejný servis plánuje Miloš Mrázek v nadcházejících měsících replikovat také na nejmladší, maďarský trh.

Miloš Mrázek provedl redaktory Logistiky provozem kolínského Gefca loni na podzim, reportáž jsme zveřejnili v loňském jedenáctém čísle měsíčníku Logistika.

Související