Linde Material Handling ČR pořádá první aukci použitých vozíků, mezi kterými jsou i repasované vozíky z evropského Centra pro repase vozíků ve Velkých Bílovicích. Akce vrcholí 6. května aukčním dopolednem, v němž se rozhodne o budoucích majitelích celkem 30 vozíků.

Účastníci aukce mohou až do 6. května nabízet a přihazovat ceny, v rozhodující den aukce budou mít ještě prostor nabízené ceny upravit a svůj vyhlédnutý vozík získat za nejlepší cenu. Nabízené stroje jsou v dobrém technickém stavu a mohou sloužit ještě mnoho let. Právě manipulační technika z velkobílovického centra, která smí být označena jako Approved trucks, patří mezi ty nejatraktivnější mezi nabízenými vozíky.

„Majitelé a uživatelé manipulační techniky Linde jsou nejenom našimi zákazníky,“ říká Pavel Osička, obchodní ředitel české pobočky Linde Material Handling. „Představují pro nás partnery, kterým nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc jejich přáním a potřebám. V současné ekonomické situaci, která může být pro mnoho firem složitá, jsme se rozhodli nabídnout použité vozíky Linde v online aukci. Zákazníci si touto formou budou moci pořídit vozíky repasované v nejmodernějším centru pro repase vozíků ve Velkých Bílovicích.

Účastníci aukce nemusí skládat žádnou jistinu, po zaregistrování získají přístupový klíč a mohou začít. Vysoutěžený vozík pak jen uhradí, vyzvednou si a zapojí do pracovního procesu.

Přesné znění pravidel této akce lze nalézt na webových stránkách Linde Material Handling Česká republika.

Související