Generální dodavatel prémiových, průmyslových hal a parků Demaco posílil manažerský tým. Na pozici finančního ředitele přichází Zdeněk Raus, který se zároveň v Demaco stává partnerem. Bude řídit zejména financování rostoucích aktivit skupiny Demaco s cílem zajištění dostatečné finanční základny a likvidity v oblasti developmentu a investic. 

V příštím roce plánuje Demaco další výstavbu hned v několika lokalitách ve Východočeském, Plzeňském, Jihomoravském, Zlínském a Moravskoslezském kraji, a to na ploše více než 90 tisíc čtverečních metrů. Celková plánována výše investic v příštích dvou letech se pohybuje na úrovni 1,5 miliardy korun.

„Demaco je úspěšná firma s velkými ambicemi. Jsem rád, že se stávám její součástí a budu se moci podílet na jejím dalším rozvoji,“ říká Zdeněk Raus.

Jednačtyřicetiletý Zdeněk Raus pracoval před příchodem do Demaco více než 11 let na vysokých manažerských pozicích v rámci finančního řízení společnosti CTP, kde působil po šesti letech strávených v auditním oddělení společnosti KPMG. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Související
Související