Společnost Skladon poskytující outsourcing logistiky (pro e-commerce a výrobní firmy prodávající zboží on-line) plánuje velké změny, a to nejen v personální oblasti.

Dosavadního CBO a spoluzakladatele Patrika Babince střídá na pozici vedoucího obchodu Michal Tyleček, který tak bude mít prostor využít své sedmileté zkušenosti z e-commerce logistiky. „Patrik se tímto krokem posouvá na pozici vedoucího oddělení marketingu a produktu, kde bude zodpovědný zejména za zkvalitňování našich služeb pro potřeby dalšího růstu našich klientů,“ informoval Logistiku marketinkový manažer Skladonu Tomáš Kohút.

„Těžíme z toho, že je Michal Tyleček ve firmě od úplných začátků, vzhledem ke své profesní historii skvěle rozumí jak produktu, tak i potřebám našich klientů. Z důvodu našeho rychlého růstu a plánované zahraniční expanzi stoupají nároky na produkt samotný, proto jsme se rozhodli vyčlenit samostatný tým pro produktový vývoj a v roce 2022 připravíme hned několik změn pro naše klienty,“ dodal Patrik Babinec.

Související

Společnost Skladon založili Konstantin Margaretis a Patrik Babinec v roce 2015 po výhře ve start-upové soutěži Brilliant Young Entrepreneurs. Později se k nim přidal také třetí ze zakladatelů Miloš Halecký. V následujícím roce otevřeli první sklad a začali poskytovat fulfillmentové služby pro první klienty. Postupnou expanzí začali vyvíjet také vlastní aplikaci, která klientům usnadňuje orientaci a práci se skladovými zásobami, objednávkami, vratkami či reklamacemi. Díky stále rostoucí poptávce přistoupili ke komplexnímu řešení fulfillmentových služeb a vytvořili moderní zázemí v průmyslové hale v obci Mošnov u ostravského letiště s aktuální rozlohou 10 tisíc metrů čtverečních.

Společnost Skladon založili Konstantin Margaretis a Patrik Babinec (na snímku) v roce 2015 po výhře ve start-upové soutěži Brilliant Young Entrepreneurs.
Společnost Skladon založili Konstantin Margaretis a Patrik Babinec (na snímku) v roce 2015 po výhře ve start-upové soutěži Brilliant Young Entrepreneurs.
Foto: Skladon
Související