CTP jmenovalo Harryho Bannatynea do funkce Group Head of Client Relations. V rámci této pozice bude mít na starosti péči o klienty a rozvoj obchodních aktivit společnosti. Harry Bannatyne bude působit v centrále společnosti v Praze a do CTP přestupuje z pozice Partner and Regional Director Industrial ve společnosti Colliers. Dříve působil na pozici National Director, Head of Industrial Agency pro Česko a Slovensko ve společnosti JLL.

„CTP s Harrym dlouhodobě a úspěšně spolupracovalo v rámci jeho předchozích agenturních rolí. Jeho hluboké znalosti trhu s průmyslovými a logistickými nemovitostmi ve střední a východní Evropě a síť oborových kontaktů jsou impozantní, takže má velmi dobrou kvalifikaci pro vedení naší skupiny v oblasti péče o klienty a rozvoje obchodních aktivit,“ komentoval Remon Vos, CEO společnosti CTP s tím, že přibližně tři ze čtyř nových pronájmů společnosti pochází ze stávající základny nájemců CTP - nadstandardní vztahy se zákazníky a kvalitní servis jsou tak podle něj naprosto zásadní pro fungování dynamicky růstového modelu CTP.

Související

Harry Bannatyne se pohybuje v průmyslovém sektoru dlouhodobě, dříve působil ve společnostech Colliers či JLL. „Společnost CTP je průkopníkem ve výstavbě moderních logistických a průmyslových parků ve střední a východní Evropě. Její projekty se vyznačují špičkovou úrovní udržitelnosti, a proto je pro mě vstup do této společnosti logickým kariérním krokem. Těším se na to, že budu moci přispět k dalšímu rozvoji firmy, prohlubování vztahů s našimi zákazníky a rozšiřování moderních konceptů společnosti CTP ve střední a východní Evropě i mimo ni,“ dodal Harry Bannatyne, Group Head of Client Relations CTP.

Související