Česká pobočka agentury Securitas se stala členem profesního sdružení SKLAD. Rozšíří tak možnosti, které toto sdružení nabízí, o nové technologie a služby v oblasti fyzického zabezpečení.

Profesní sdružení SKLAD (Spolek kompetentních logistiků a dodavatelů) vzniklo jako nezávislá platforma v roce 2014. Jeho cílem je poskytnout komplexní nabídku při řešení problémů skladování a logistiky. Zájemce tak může s jedním partnerem probrat vše od výběru haly a technologií až po nastavení procesů i všech navazujících oblastí.

„Díky zapojení služeb agentury Securitas ČR můžeme našim klientům nabídnout komplexní řešení bezpečnosti skladových prostor i logistiky obecně. Jedná se o typ služeb, který doposud v našem portfoliu chyběl, a jsme rádi, že ho reprezentuje právě největší hráč na místním trhu,“ říká Petra Troblová, výkonná manažerka spolku SKLAD.

Agentura Securitas ČR patří mezi lídry v oboru bezpečnostních služeb. Komplexní nabídka zahrnuje širokou škálu služeb – od fyzické ostrahy, projektování, montáže a správy kamerových systémů, elektronického zabezpečení či přístupového systému až po bezpečnostní poradenství a specializované audity. 

Související

Společnost se v poslední době zaměřuje na digitalizaci služeb a využití moderních technologií, jako jsou eVrátnice, eRecepce a unikátní služba inteligentního videodohledu Remote Video Solution (RVS), jako náhradu lidské síly. Securitas ČR nabízí kombinaci všech těchto služeb a jejich poskytování přesně na míru dané situaci od jediného dodavatele.

„V oblasti logistiky vidíme velký potenciál, protože jsme zároveň dodavatelem služeb ostrahy i moderních technologií. Členství v profesním sdružení SKLAD nám umožní vzájemnou výměnu informací s dalšími logistickými experty nabízejícími vše od pronájmu prostor, vybavení skladů až po zabezpečení a segmentové vyprofilování,“ říká CEO společnosti Securitas ČR Pavel Adamovský.

Související