Novým partnerem v síti výdejních míst Zásilkovny se stala RBP, zdravotní pojišťovna. Zákazníci Zásilkovny si zatím mohou vyzvednout své zásilky na 12 jejích pobočkách, celkově má pojišťovna poboček 40. Zásilkovna má v České republice více než 7300 výdejních míst a má tak největší síť v Česku.

„Jsme rádi, že jsme náš seznam partnerů rozšířili o další významnou společnost. Máme nejširší síť výdejních míst v České republice, naše výdejní místa jsou téměř ve všech obcích nad 1000 obyvatel. Vedle dostupnosti zákazníci oceňují především rychlost a pohodlnost vyzvednutí zásilky a možnost dojít si na výdejní místo podle svých časových možností,“ říká Luboš Moravec, manažer výdejních míst Zásilkovny.

Související

„Jednoduchá obsluha, rychlost ve výdeji zásilek a komfortní administrativa. To byly hlavní argumenty, které rozhodly o tom, že jsme se mezi konkurenčními společnostmi rozhodli právě pro Zásilkovnu. Spolupráci budeme dále rozšiřovat, plánujeme také umístění Z-Boxu, automatického výdejního místa, do prostoru našeho ředitelství v Ostravě,“ doplňuje Daniela Janalíková, ředitelka pro oblast vztahů s klienty v RBP, zdravotní pojišťovně.

 

Související