Francouzská pobočka přepravní společnosti GLS uskutečnila akvizici místní technologicko-logistické společnosti Tousfacteurs. Pařížský start-up, který byl založen v roce 2015, se zabývá logistikou poslední míle a specializuje se na vývoj digitálních a udržitelných řešení v e-commerce.

GLS France spolupracuje se start-upem Tousfacteurs již od roku 2019, a to zejména v Paříži, kde doručuje zásilky prostřednictvím kol. Partnerství se rozšířilo o implementaci inovativních digitálních řešení Tousfacteurs do procesů GLS včetně jejich vlastní služby Track & Engage. To poskytne příjemcům plně digitalizované doručování včetně marketingového kanálu.

GLS nyní dále rozšíří služby společnosti Tousfacteurs a poskytne zákazníkům udržitelné digitální služby. Start-up Tousfacteurs bude i nadále sloužit svým stávajícím klientům pod vedením dvou zakladatelů – Benjamina Levina a Youssefa Tagemouatiho.

Související

„S akvizicí společnosti Tousfacteurs zdokonalíme naše služby v oblasti udržitelnosti a digitálních technologií,“ říká Nicolas Robert, generální ředitel GLS France. „Tousfacteurs nám poskytne rychlý přístup k inovativním řešením, která nám umožní dále se zlepšovat v oblasti zákaznické zkušenosti, která je pro nás dlouhodobým cílem.“

„Jsme velmi rádi, že můžeme zahájit další kapitolu naší společnosti. Akvizicí jsme se stali součástí velké mezinárodní sítě GLS, a budeme tedy schopni mnohem rychlejšího růstu a rozvoje při zachování naší DNA, jejímž základem je vývoj inovativních, udržitelných a efektivních řešení pro dopravce a jejich zákazníky,“ říkají Benjamin Levin a Youssef Tagemouati, spoluzakladatelé Tousfacteurs.

Související