Ondřej Rutkovský, který se stal novým manažerem Hays pro divize inženýring a logistika, více než sedm let působí v oblasti strategického náboru. Soustředí se především na region střední a východní Evropy, kde poskytuje náborové služby i služby přímého vyhledávání především v sektoru výroby a logistiky menším lokálním společnostem i nadnárodním korporacím.

„Poslední dva roky nám ukázaly důležitost logistiky v našem každodenním životě a to, jak může být globální síť dodavatelského řetězce křehká. To přináší výrobcům i poskytovatelům logistických služeb nové výzvy a mojí úlohou je pomoci jim získat kvalifikované odborníky, kteří jim pomohou tyto situace překonat tak, aby podnikání těchto firem bylo udržitelné, a i nadále ziskové,“ uvádí Ondřej Rutkovský. Ve volném čase se věnuje především sportu a outdoorovým aktivitám s rodinou a přáteli, je fanouškem britských sitcomů.

Hays plc („Skupina”) je přední světová společnost v získávání specialistů. Skupina je expertem v náboru kvalifikovaných, profesionálních a odborných lidí po celém světě, je leaderem na trhu ve Velké Británii a Austrálii a jedním z leaderů na trhu v kontinentální Evropě, Latinské Americe a Asii. Skupina působí v soukromém i veřejném sektoru, zabývá se vyhledáváním kandidátů na stálý i dočasný pracovní poměr i smluvními pozicemi. K 31. prosinci 2021 měla Skupina 12 100 zaměstnanců pracujících ve 254 kancelářích, zaměřujících se na 20 oborových specializací.

Související