Přepravní společnost VCHD Cargo se v projektu Ocenění Českých Lídrů umístila na stříbrné příčce mezi nejlepšími společnostmi Středočeského kraje. Cenu na slavnostním večeru převzali provozní ředitel společnosti Pavel Sirotek a marketingový a obchodní manager Petr Kozel ml. 

Na konci listopadu bylo slavnostně vyhlášeno Ocenění českých lídrů. Celkem 1527 společností vyhovělo kritériům soutěže, do finále pak postoupilo 111 společností s nejlepšími ekonomickými výsledky. Ve velké konkurenci se společnost VCHD Cargo umístila na druhém místě v kategorii Středočeský kraj.

„Velmi nás těší, že jsme se zařadili mezi ty nejúspěšnější ryze české společnosti v našem regionu,“ uvádí Petr Kozel, CEO a předseda představenstva VCHD Cargo. „Je to pro nás potvrzením, že naše podniková strategie, která úspěšně obstála i v posledních velmi náročných letech, nás vede správným směrem.“

Související

Do projektu Ocenění Českých Lídrů jsou společnosti nominované na základě analýzy veřejně dostupných údajů všech společností v České republice zpracovaných odborným garantem, mezinárodní společností Czech Credit Bureau, která je specialistou na rating a scoring firem. Do projektu mohou být nominovány transparentní české společnosti s ročním obratem přes 200 milionů korun a nejméně 50 zaměstnanci.

Data pro vyhodnocení projektu Ocenění Českých Lídrů zahrnují tři poslední roky, tedy 2019 až 2021. Hodnotí se poslední dvě závěrky z roku 2020 a 2021, rok 2019 má informativní charakter. Výběr těch nejlepších má na starosti odborná porota společně s garantem projektu. 

Související